Gozo lugu

Otsetõlkes tähendab Gozo hispaania keeles rõõmu. Hispaanlased ise on veel täpsustanud, et gozo on midagi rõõmu ja naudingu vahepealset. 

Kuidas Gozo sündis?

Mina olen Liisu ja kui mul sündis tütar nimega Säde, siis aina enam otsisin talle värviderohkeid ja mustrilisi riideid, mis toetaksid tema energilist ja ägedat olemust. Miskipärast ei ole sellist lasteriiete brändi veel loodud. Otsustasin, et lasen õmmelda oma lapsele ägedad riided ja miks mitte teha ka teistele. Rõõmsaid ja ägedaid lapsi on meie ümber ju nii palju! 

Väiksest ideepojust sai mahukas ettevõtluskoolitus ning äriplaani koostamine, mille kirsiks tordil oli positiivne otsus Ettevõtluse Alustamise Toetusele. 

Miks just Gozo Lasteriided nimeks?

Gozo Lasteriided sümboliseerivad laste rõõmsat ja energilist iseloomu, rõõmu ja naudingut, just täpselt seda mida sõna “gozo” hispaania keeles tähendab. Riided toetavad ja peegeldavad lapse emotsioone. Nii nagu vahetuvad meie tunded ja emotsioonid on ka loomulik kanda erinevatel päevadel erinevaid riideid. Gozo ehk rõõm ja nauding toetabki neid vingemaid päevi ja lapsi.

Logol olev värviline kameeleon sümboliseerib kohandumist keskkonnaga. Iga laps on erinev, ometi on lasteriiete valik enamasti üsna ühetaoline. Gozo riided kohanevad lapsega, igaüks leiab oma pisikesele midagi, mis sobib just tema iseloomuga. 

Kameeleon on värviline just sellepärast, et ta on Gozo- rõõmus, väljendusrikas ja mänguline.

Mul on siiras rõõm ja tänu, et oled leidnud tee siia lehele. Loodan, et leiad minu poest inspireerivaid riideid oma lapsele või teile mõlemale!