Korduma kippuvad küsimused

Pesemis- ja hooldusjuhised on leitavad SIIT

Hetkel on kõik müügis olevad Gozo Lasteriided valmistatud trikotaaž kangast, milles on 95% puuvilla ja 5% elastaani. Puuvill laseb nahal hingata ning on mõnusalt pehme ja naturaalne. Väike kogus elastaani on vajalik riiete venivuseks, mis on eriti oluline just beebide ja väikelaste riiete puhul.

Kõik kangad on gots-sertifikaadi või oeko-tex standard 100 märgisega. Nende märkide kohta saab rohkem lugeda siit: https://www.wickedfabrics.com.au/sewing-blog/gots-vs-oekotex-what-is-the-difference/ 

Tulevikus katsume leida võimalusi vältida segamaterjale ja kasutada nt 100% puuvillaseid kangaid.

Uutena on Gozo riided väikese suurusevaruga, seda sellel lihtsal põhjusel, et materjal tõmbab peale esimest pesu ca 5% ulatuses kokku ja see on arvestatud suurunumbri sisse. Tasub arvestada, et iga beebi on erinev ja kui su beebile on ese veel suur, siis saad mõneks ajaks selle ootele panna. Kui aga satub, et enne esimest pesu on riideese juba lootusetult väike, siis saada see meile tagasi ja me tagastame eseme hinna vastavalt müügitingimustele.


Mõningatel toodetel on loodud suuruste tabelid, mis on leitavad SIIT.

Tellimuse komplekteerimine ja postitamine võtab aega max. 2 tööpäeva. Sinule sobivasse pakiautuomaati jõuab tellimus enamasti 1.-3. tööpäevaga.

*Gozo saadab mõningad tellimused pakiautomaatidesse “päästetud” kingakarpides juhul kui tellimuse suurus seda võimaldab. Karbid on puhtad ja nendes on olnud vaid uued jalanõud. Karpe jagab meile heldelt pood Mugavik.

*Riietele pole lisatud üleliigseid detaile, mis lihtsustab eseme ümbertöötlemist. Praegusel hetkel veel trikotaaž materjali ümber ei töödelda, kuid kuna maailm juba liigub usinalt selle suunas, siis on parem sellega arvestada kohe.

*Iga ostuga on võimalik lasta istuda üks puu, mis lisab ostukorvi summale 2.40€. Puid istutatakse kaks korda aastas ning hooldatakse ja jälgitakse järjepidevalt. Selle kohta saab rohkem lugeda Makeitneutral kodulehelt (https://makeitneutral.ee).


*Esemete lõiked on loodud selliselt, et riideid saab kanda võimalikult pikalt ühe lapse seljas. Mõnel esemel on pikendatavad käised, hõlmikbodidel on all kaks trukirida. Ikka selleks, et rõõmsatest riietest veel pikemalt rõõmu näha. Mida pikemalt saab ühte eset kanda, seda vähem on vaja uut.

*Pidevalt arenev maailm vajab uusi ja leidlike lahendusi. Gozo omanik Liisu hoiab ennast järjepidevalt jätkusuutliku maailmaga kursis ning võimalusel võtab kasutusele uued efektiivsed meetmed.

Kui Sinu küsimusele vastust siit ei leidunud, siis kirjuta julgelt allolevasse vormi oma küsimus ja vastame sulle 2 tööpäeva jooksul.