Väärtused

Gozo Lasteriided väärtustab puhtaid ja kvaliteetseid materjale, ausust ja läbipaistvust, õiglast kaubandust ja töötasusid, riiete mugavust ja istuvust ning looduse säästmist seda võimalikult maksimaalsel tasemel tootmisprotsessides. 

Meie riided õmmeldakse Eestis, Alu Õmbluses, kus tegeletakse juurdelõikuse, õmbluse ning detailide lisamisega. Sellega anname oma panuse töökohtade hoidmise ja väärtustamisega Eestis.
Riiete lõigete istuvus on varasemalt läbi proovitud mitme lapse seljas, et leida see kuldne kesktee. Trikotaažmaterjalid on elastsed ja venivad ning seetõttu on Gozo riietel mõnusalt mänguruumi istuvuse ja suurusega.
Tahame saavutada taseme, kus enamus Gozo tellimusi jõuavad kliendile pakiautomaati “päästetud” kingakarbis. Karbid on puhtad ja nendes on olnud vaid uued jalanõud. Karpe jagab meile heldelt pood Mugavik.
Iga ostuga on võimalik lasta istuda üks puu, mis lisab ostukorvi summale 2.40€. Puid istutatakse kaks korda aastas ning hooldatakse ja jälgitakse järjepidevalt. Selle kohta saab rohkem lugeda Makeitneutral kodulehelt (https://makeitneutral.ee).
Riietele pole lisatud üleliigseid detaile, mis lihtsustab eseme ümbertöötlemist. Praegusel hetkel veel trikotaažmaterjale ümber ei töödelda, kuid kuna maailm juba liigub usinalt selle suunas, siis on parem sellega arvestada kohe.
Esemete lõiked on loodud selliselt, et riideid saab kanda võimalikult pikalt ühe lapse seljas. Mõnel esemel on pikendatavad käised, hõlmikbodidel on all kaks trukirida. Ikka selleks, et rõõmsatest riietest veel pikemalt rõõmu näha. Mida pikemalt saab ühte eset kanda, seda vähem on vaja uut.

Sul tekkis küsimus või ettepanek? Kirjuta meile info@gozolasteriided.ee